![](https://www.nazimhikmet.org.tr/assets/dosyalar/2018/03/DSCF8844.JPG-420x280_c.jpg)
YÜZLEŞME adındaki sergisinde genç sanatçı Seydi Murat Koç, foto-kolajdan serigrafiye, yağlıboyadan akriliğe farklı tekniklerle ürettiği yeni çalışmalarını sergiledi.
Sanatçının kataloğundaki metninde Kaya Özsezgin kendisi hakkında şunları söylüyor: “Beyazın egemen olduğu resimler dizisi, genç bir sanatçının yeni etkilere ve açılımlara hazır olduğunu belgeleyen bir çeşit ‘tabula rasa’ gerçeğini akla getiriyor…”
Yer : Nâzım Hikmet Vakfı Sanat Galerisi